Не відкривається квитанція

Ділимось досвідом в використанні ZvitOK
Yevhen
Магістр
Магістр

Re: Не відкривається квитанція

Повідомлення Yevhen » 30 серпня 2019, 21:38

Ще як варіант можете спробувати самі скопіювати нові сертифікати шифрування в папку \ZvitOK\Certificates, а потім перезапустити програму.
ПС. Нові сертифікати в архіві
pack.zip
(2.45 Кіб) Завантажено 24 разів
, скачайте і розархівуйте в папку, про яку я писав вище.

oldcook

Повідомлення oldcook » 31 серпня 2019, 10:04

Yevhen писав:
Tania писав:така ж ситуація сьогодні. Хоча статус звіту- прийнятий і у особовому кабінеті є 2 квитанція.Написала Адміну думаю розберуться найближчим часом.Програма супер !)

Потрібно дочекатися оновлення з новими сертифікатами ДПС, яка запрацювала 28 серпня, а зараз в програмі ще сертифікати ДФС, тому і квитанції на розшифровуються.
ПС. Тимчасовий вихід перегляд квитанції в кабінеті платника.

Проблема ещё в том, что эти сертификаты уже есть - http://sfs.gov.ua/data/files/247244.cer и http://sfs.gov.ua/data/files/247245.cer - я их скачал и положил в \ZvitOK\Certificates\. Теперь квитанции, видимо, расшифровываются, но на экран выводится сообщение "Помилка створення екранної форми звіту. Відсутній або невірної структури файл опису разміщення елементів".

oldcook

Повідомлення oldcook » 31 серпня 2019, 10:09

Yevhen писав:Ще як варіант можете спробувати самі скопіювати нові сертифікати шифрування в папку \ZvitOK\Certificates, а потім перезапустити програму.
ПС. Нові сертифікати в архіві pack.zip, скачайте і розархівуйте в папку, про яку я писав вище.

Спасибо! Но проблема с "Помилка створення екранної форми звіту. Відсутній або невірної структури файл опису разміщення елементів" так и осталась :-(

Yevhen
Магістр
Магістр

Повідомлення Yevhen » 31 серпня 2019, 13:04

oldcook писав:
Yevhen писав:Ще як варіант можете спробувати самі скопіювати нові сертифікати шифрування в папку \ZvitOK\Certificates, а потім перезапустити програму.
ПС. Нові сертифікати в архіві pack.zip, скачайте і розархівуйте в папку, про яку я писав вище.

Спасибо! Но проблема с "Помилка створення екранної форми звіту. Відсутній або невірної структури файл опису разміщення елементів" так и осталась :-(

Це тому що форми самих квитанцій оновилися, а ЗвітОк їх не може відкрити бо немає шаблонів. Навіть Медок ще правильно не відкриває квитанції, пишуть теж чекати оновлень, шаблони квитанцій ДПС тільки 28 числа виклали на сайт, тому залишається тільки чекати.

Tania

Повідомлення Tania » 31 серпня 2019, 21:33

Дякую ! будемо чекати .Наразі роздруковую квитанції з особового кабінету )

oldcook

Повідомлення oldcook » 02 вересня 2019, 21:49

Tania писав:Дякую ! будемо чекати .Наразі роздруковую квитанції з особового кабінету )

ZvitOk уже обновился и квитанции открываются!

Zmeedergets

Повідомлення Zmeedergets » 10 вересня 2019, 11:16

oldcook писав:
Tania писав:Дякую ! будемо чекати .Наразі роздруковую квитанції з особового кабінету )

ZvitOk уже обновился и квитанции открываются!

Программа обновилась, квитанции так и не открываются. Может кроме обновления что-то еще делали?. Я пробовал и на диск С устанавливать (установлена на Д диск ранее).

Admin
Администратор

Повідомлення Admin » 10 вересня 2019, 18:55

Zmeedergets писав:Программа обновилась, квитанции так и не открываются. Может кроме обновления что-то еще делали?. Я пробовал и на диск С устанавливать (установлена на Д диск ранее).

Загрузите и установите поверху последнюю версию с обновлением от 02.09.2019.
Перед установкой временно отключите антивирус, либо папку с программой добавте в исключения для проверки антивирусом.

Zmeedergets

Повідомлення Zmeedergets » 11 вересня 2019, 08:32

Admin писав:
Zmeedergets писав:Программа обновилась, квитанции так и не открываются. Может кроме обновления что-то еще делали?. Я пробовал и на диск С устанавливать (установлена на Д диск ранее).

Загрузите и установите поверху последнюю версию с обновлением от 02.09.2019.
Перед установкой временно отключите антивирус, либо папку с программой добавте в исключения для проверки антивирусом.

Ошибка не ушла. Я делал перенос ( копировал предприятие с одного компа на другой). Может с этим связано? Сначала скопирован файл предприятия, потом произошло обновление. Отчет видит, квитанции за любой прошедший период не открывает.

Вот сейчас новый отчет отправил - квитанция №1 читается нормально, а предыдущие отчетные периоды не читаются.

Admin
Администратор

Повідомлення Admin » 11 вересня 2019, 11:31

Zmeedergets писав:Я делал перенос ( копировал предприятие с одного компа на другой). Может с этим связано? Сначала скопирован файл предприятия, потом произошло обновление. Отчет видит, квитанции за любой прошедший период не открывает.
Вот сейчас новый отчет отправил - квитанция №1 читается нормально, а предыдущие отчетные периоды не читаются.

На возможность расшифровки квитанций перед их чтением перенос программы/предприятия не влияет.
Попробуйте перед открытием квитанций изменить системную дату ПК на дату отправки отчета (после изменения даты перезапустить программу).
Не будут открыватся квитанции по отчетам, отправленным до смены ключей ЕЦП (с последующей подачей "Заяви про приэднання до договору").

Повернутись до “Використання ZvitOK”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 1 і 0 гість