ZvitOK не імпортує з FreeZvit Податкову декларацію з плати за землю для іншої ДФС

Ділимось досвідом в використанні ZvitOK
Roman1948
Повідомлень: 5
З нами з: 19 січня 2018, 17:10

ZvitOK не імпортує з FreeZvit Податкову декларацію з плати за землю для іншої ДФС

Повідомлення Roman1948 » 06 лютого 2018, 11:58

У FreeZvit сформував Податкову декларацію з плати за землю по земельній ділянці, яка розміщена в іншому (не там де зареєстроване підприємство) районі, де є відповідно інша ДФС і куди потрібно надіслати декларацію. Ім'я xml-файлу на перших та останніх чотирьох позиціях має код цієї іншої ДФС.
При спробі імпортувати такий файл ZvitOK "не бачить" його. Очевидно ZvitOK самостійно по коду ЄДРПОУ визначає ДФС за місцем реєстрації підприємства і фільтрує звіти для імпорту тільки цієї ДФС.
Як вирішити проблему? :?:

ZvitOK
Корифей
Корифей
Повідомлень: 272
З нами з: 04 листопада 2016, 15:50

Re: ZvitOK не імпортує з FreeZvit Податкову декларацію з плати за землю для іншої ДФС

Повідомлення ZvitOK » 06 лютого 2018, 12:30

Roman1948 писав:

Єдиний фільтр, по якому відбирається перелік файлів для імпорту - наявність у відповідних позиція в іменах файлів (з 5 по 14 в податкових звітах та ЄСВ, з 6 по 15 в звітах для статистики) коду ЕДРПОУ/ІПН, взятого з сертифікатів ключів ЕЦП.
Перевірте правильність коду ЕДРПОУ/ІПН у профілі FreeZvitу.
Перевірку місця реєстрації по коду ЕДРПОУ/ІПН ЗвітОК не проводить.

Roman1948
Повідомлень: 5
З нами з: 19 січня 2018, 17:10

Re: ZvitOK не імпортує з FreeZvit Податкову декларацію з плати за землю для іншої ДФС

Повідомлення Roman1948 » 06 лютого 2018, 13:06

Повторно все перевірив і знайшов свою помилку. Виправив і все працює. :D
Я тільки починаю з нею працювати і тому в мене виникають деякі запитання.
В цілому дякую розробнику за хорошу програму. :)


Повернутись до “Використання ZvitOK”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 4 і 0 гостей