АЦСК органів юстиції

Що необхідно виправити, що добавити нового в ZvitOK.
ZvitOK
Корифей
Корифей
Повідомлень: 272
З нами з: 04 листопада 2016, 15:50

Re: АЦСК органів юстиції

Повідомлення ZvitOK » 09 грудня 2016, 18:02

Yevhen писав:коли почав використовувати ЗвітОк теж стикнувся з такою проблемою, скачав сертифікати (але в мене були Мастеркий) копіював їх в різні папки, а потім нарешті помістив сер. у папку з ключем і все вийшло (в мене звичка ключі тримати в папках дир. бух., а рядом біля цих папок всі сертифікати).
ПС. Можливо доцільно написати червоним шрифтом попередження/примітку у вікні налаштування ЕЦП, що для ВСІХ ключів отриманих не в АЦСК ІДД ДФС, файл ключа і відповідний сертифікат до нього має знаходитися в одній папці. (автоматично скачуються ніби тільки сертифікати з ДФС, за власними спостереженнями)

Так і є, автоматично скачуються поки-що тільки сертифікати до ключів, виданих в АЦСК ІДД крім ключів АЦСК ПриватБанку - сертифікати генеруються та видаються разом з ключами.
Для інших, наприклад, АЦСК Україна перейменовувати сертифікати не потрібно, автоматично підтягуються сертифікати як .cer так і .crt.

zustrich
Повідомлень: 14
З нами з: 05 грудня 2016, 14:36

Re: АЦСК органів юстиції

Повідомлення zustrich » 01 лютого 2019, 11:49

Добрий день. Дуже прошу Вашої допомоги. Взяла ключ в органах юстиції, зайшла на їх сайт скачала в zvitok в папку сертифікати - cертифікати і ключі key.6.dat i key.11.dat . Запустила Zvit.Ok і при імпорті з фрізвіту не видно файлу і пише , що не знайдено сертифікату. Підкажіть, що роблю неправильно, можливо не так ті ключі з сертифікатами об'єднала?

Admin
Администратор
Повідомлень: 141
З нами з: 04 листопада 2016, 12:40

Re: АЦСК органів юстиції

Повідомлення Admin » 03 лютого 2019, 15:01

zustrich писав:Взяла ключ в органах юстиції, зайшла на їх сайт скачала в zvitok в папку сертифікати - cертифікати і ключі key.6.dat i key.11.dat.

В папку ZvitOK\Certificates нічого записувати не потрібно.
Для встановлення нових ключів ЕЦП використовуйте кнопку "Додати" (для створення нового профілю) або "Змінити" (для заміни ключів ЕЦП в уже існуючому профілі). ZvitOK використовує тільки Key-6.dat (Key-11.dat непотрібен).
Під час вибору ключа ЕЦП правильно вказуйте АЦСК, в якому отримано ключі, інакше сертифікати автоматично не будуть знайдені.
В крайньому випадку завантажте сертифікати з сайту АЦСК (в якому отримано ключі), помістіть їх у папку з ключами та повторіть зчитування ключів.
zustrich писав:при імпорті з фрізвіту не видно файлу

Порівняйте код ЕДРПОУ/ІПН (активного в момент імпорту) профілю ZvitOKa з відповідним кодом у FreeZvit.

zustrich
Повідомлень: 14
З нами з: 05 грудня 2016, 14:36

Re: АЦСК органів юстиції

Повідомлення zustrich » 04 лютого 2019, 00:47

Дякую Вам за відповідь. Я зробила все як Ви написали. Створила профіль і коли додаю звіти з фрізвіту їх не видно. Всі коди мною введені правильно. Можливо, мені написати на форум фрізвіту?

ZvitOK
Корифей
Корифей
Повідомлень: 272
З нами з: 04 листопада 2016, 15:50

Re: АЦСК органів юстиції

Повідомлення ZvitOK » 04 лютого 2019, 08:01

zustrich писав:Створила профіль і коли додаю звіти з фрізвіту їх не видно. Всі коди мною введені правильно.

Перед імпортом у ЗвітОК перевірте наявність файлів-звітів у папці FreeZvit\send.

zustrich
Повідомлень: 14
З нами з: 05 грудня 2016, 14:36

Re: АЦСК органів юстиції

Повідомлення zustrich » 04 лютого 2019, 19:06

Дякую за відповідь. Сформований файл є в папці фрізвіту send. А коли відкриваю звіток і хочу знайти цей файл в зазначеній папці, то його не видно.

zustrich
Повідомлень: 14
З нами з: 05 грудня 2016, 14:36

Re: АЦСК органів юстиції

Повідомлення zustrich » 04 лютого 2019, 22:26

Вибачте, що морочу Вам голову, але причину я сама знайшла. Я не знаю, як так вийшло, але при відкритті папки фрізвіту - send зверху у блакитному рядочку було вибрано "нікому" замість "дозволити спільний доступ". Як тільки я це змінила, відразу всі файли стали видимі у звіток. Дякую.


Повернутись до “Пропозиції та побажання”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 2 і 0 гостей