База даних

Що необхідно виправити, що добавити нового в ZvitOK.
gitta
Повідомлень: 2
З нами з: 18 серпня 2017, 19:18

База даних

Повідомлення gitta » 18 серпня 2017, 19:38

Добрий вечір. Користуюся з програмою з задоволенням. :) Лише інтересує мене одне питання, як можу зберегти базу даних ? "на всякий случай" я відправляю звіти з дома, діти тоже користуються компом. ;)
Дякую за відповідь. :)

Janko
Повідомлень: 44
З нами з: 11 квітня 2017, 23:42

Re: База даних

Повідомлення Janko » 18 серпня 2017, 19:50

gitta писав:як можу зберегти базу даних?

Вся інформація (налаштування підписів та пошти, звіти та квитанції і т.д.) зберігаються у файлах ZvitOK\Data\XXXXXXXXXX.db,
де XXXXXXXXXX - код ФОП/юр.особи. Резервні копії цих файлів бажано періодично зберігати на зовнішніх носіях або на іншому ПК.
При цьому не забувайте подбати про відсутність доступу до цих даних у сторонніх осіб та вірусів, неушкодженість самих носіїв.
Для повного відновлення даних у ZvitOK , достатньо помістити вказані файли у папку ZvitOK\Data\.

Yevhen
Магістр
Магістр
Повідомлень: 225
З нами з: 10 листопада 2016, 18:49

Re: База даних

Повідомлення Yevhen » 18 серпня 2017, 20:31

Janko писав:
gitta писав:як можу зберегти базу даних?

Вся інформація (налаштування підписів та пошти, звіти та квитанції і т.д.) зберігаються у файлах ZvitOK\Data\XXXXXXXXXX.db,
де XXXXXXXXXX - код ФОП/юр.особи. Резервні копії цих файлів бажано періодично зберігати на зовнішніх носіях або на іншому ПК.
При цьому не забувайте подбати про відсутність доступу до цих даних у сторонніх осіб та вірусів, неушкодженість самих носіїв.
Для повного відновлення даних у ZvitOK , достатньо помістити вказані файли у папку ZvitOK\Data\.

для максимальної безпеки можна в хмарних сервісах зберігати (Гуглдиск та ін)

gitta
Повідомлень: 2
З нами з: 18 серпня 2017, 19:18

Re: База даних

Повідомлення gitta » 24 серпня 2017, 16:52

Дякую :) :) :)


Повернутись до “Пропозиції та побажання”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 3 і 0 гостей