Про запровадження онлайн-сервісу

Акредитований центр сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС України. http://www.acskidd.gov.ua

Використання ключів АЦСК ІДД в ZvitOK
Yevhen
Магістр
Магістр
Повідомлень: 213
З нами з: 10 листопада 2016, 18:49

Про запровадження онлайн-сервісу

Повідомлення Yevhen » 25 квітня 2019, 19:28

Повідомляємо, про запровадження нового онлайн-сервісу підписання даних (https://www.acskidd.gov.ua/sign), перевірки електронного підпису (https://www.acskidd.gov.ua/verify)та повторного (дистанційного) формування сертифікатів за електронним запитом (https://www.acskidd.gov.ua/manage-certificates) на офіційному інформаційному ресурсі Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДФС.
Сервіс дозволяє підписати електронні дані, перевірити електронний підпис, повторно сформувати сертифікати відкритого ключа за електронним запитом.
Скористатися онлайн-сервісом повторного (дистанційного) формування сертифікатів можуть клієнти, які мають чинні сертифікати, незмінні реєстраційні дані, що вносяться до сертифіката та особистий ключ яких не є скомпрометований.
Зазначені функції також реалізовані у засобі кваліфікованого електронного підпису чи печатки "ІІТ Користувач ЦСК-1" можливості якого, крім функцій доступних в онлайн-сервісі, додатково дозволяють здійснити шифрування інформації, розшифрування раніше зашифрованої інформації, заблокувати чи скасувати власний сертифікат, згенерувати особисті ключі, переглянути списки відкликаних сертифікатів, завантажити на комп’ютер власні та технологічні сертифікати тощо.
Актуальна версія засобу кваліфікованого електронного підпису чи печатки "ІІТ Користувач ЦСК-1" та настанова користувача доступна для завантаження за посиланням https://www.acskidd.gov.ua/korustyvach_csk.
https://www.acskidd.gov.ua/news

Повернутись до “АЦСК ІДД ДФС України”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 1 і 0 гість