Про зміну технологічних сертифікатів Кваліфікованого надавача ЕДП ІДД ДПС

Акредитований центр сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС України. http://www.acskidd.gov.ua

Використання ключів АЦСК ІДД в ZvitOK
Yevhen
Магістр
Магістр
Повідомлень: 213
З нами з: 10 листопада 2016, 18:49

Про зміну технологічних сертифікатів Кваліфікованого надавача ЕДП ІДД ДПС

Повідомлення Yevhen » 27 вересня 2019, 23:30

Шановні клієнти!
Повідомляємо, що для підтримання належного рівня функціонування програмного забезпечення, яке використовується для підписання електронних документів необхідно завантажити та додати до «файлового сховища сертифікатів» нові технологічні сертифікати центру та Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДПС (далі-Надавач) та серверів Надавача.
Нові технологічні сертифікати доступні для завантаження за цим посиланнямhttps://www.acskidd.gov.ua/download/certificates/allacskidd-2019.p7b.
Повний перелік актуальних технологічних сертифікатів розміщено у вкладці "Сертифікати Надавача" розділі «Пошук сертифікатів та СВС» https://www.acskidd.gov.ua/certs-crls#tabs-2офіційного інформаційного ресурсу.

Zvit2019
Магістр
Магістр
Повідомлень: 205
З нами з: 25 жовтня 2019, 10:25

Re: Про зміну технологічних сертифікатів Кваліфікованого надавача ЕДП ІДД ДПС

Повідомлення Zvit2019 » 19 серпня 2021, 10:44

До уваги суб’єктів електронного документообігу та розробників програмного забезпечення!
З метою створення комфортних умов щодо обміну електронними документами з контролюючими органами з використанням Єдиного вікна подання електронної звітності та Електронного кабінету Державна податкова служба України повідомляє про зміну з 12 год. 00 хв. 21 серпня 2021 року кваліфікованих сертифікатів, що використовуються для підписання повідомлень ДПС (квитанцій, інформаційних розсилок тощо) та шифрування повідомлень на ДПС (звітність тощо).

Сертифікати розміщено на вебпорталі ДПС в розділі «Електронна звітність – Платникам податків про електронну звітність – Єдина адреса» за посиланням https://tax.gov.ua/elektronna-zvitnist/ ... na-adresa/.

Сертифікати API «Електронного кабінету» для підписання та шифрування документів також розміщено за посиланням

https://cabinet.tax.gov.ua/cabinet/reso ... _S_NEW.cer та https://cabinet.tax.gov.ua/cabinet/reso ... _C_NEW.cer відповідно.


https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/493643.html


Повернутись до “АЦСК ІДД ДФС України”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 1 і 0 гість