Не можу створити нового підприємця - "В комплекті підписів відсутній ключ для шифрування"

АЦСК «ПриватБанк».
https://acsk.privatbank.ua

Використання ключів АЦСК «ПриватБанк» в ZvitOK.
dananr
Повідомлень: 3
З нами з: 13 червня 2017, 10:26

Не можу створити нового підприємця - "В комплекті підписів відсутній ключ для шифрування"

Повідомлення dananr » 13 червня 2017, 10:30

Не можу створити нового підприємця - при підключенні ключа керівника та печатки і при збереженні даних виникає вікно - *Помилка налаштування ЕЦП* - "В комплекті підписів відсутній ключ для шифрування"
Що не так роблю?
Вкладення
untitled1.jpg
untitled1.jpg (7.86 Кіб) Переглянуто 2263 разів

Admin
Администратор
Повідомлень: 141
З нами з: 04 листопада 2016, 12:40

Re: Не можу створити нового підприємця - "В комплекті підписів відсутній ключ для шифрування"

Повідомлення Admin » 13 червня 2017, 11:27

dananr писав:Не можу створити нового підприємця - при підключенні ключа керівника та печатки і при збереженні даних виникає вікно - *Помилка налаштування ЕЦП* - "В комплекті підписів відсутній ключ для шифрування"
Що не так роблю?

Коли отримували ключі в Приваті?


Janko
Повідомлень: 44
З нами з: 11 квітня 2017, 23:42

Re: Не можу створити нового підприємця - "В комплекті підписів відсутній ключ для шифрування"

Повідомлення Janko » 13 червня 2017, 12:16

dananr писав:Не можу створити нового підприємця - "В комплекті підписів відсутній ключ для шифрування"

Спробуйте згенерувати нові ключі - інколи процедура генерації проходить некоректно.
Або скористайтесь сервісом Привату «Електронна звітність», використавши вже наявні у Вас ключі.

Tania
Повідомлень: 6
З нами з: 14 листопада 2017, 11:07

Re: Не можу створити нового підприємця - "В комплекті підписів відсутній ключ для шифрування"

Повідомлення Tania » 14 листопада 2017, 11:14

Та ж сама ситуація. Видає це сповіщення з ключами від Привату ! Спробувала вже на 3 різних компютерах, ніяких змін. Профіль не зберігає, хоча сертифікати підтягує. Коли спробувала підтягнути ключ шифрування від іншого підприємця від Медок тоді зберегло профіль !
І що робити в такій ситуаціі ?
Будь ласка хто вирішив дану проблему домоможіть !!!

Janko
Повідомлень: 44
З нами з: 11 квітня 2017, 23:42

Re: Не можу створити нового підприємця - "В комплекті підписів відсутній ключ для шифрування"

Повідомлення Janko » 14 листопада 2017, 17:36

Tania писав:Видає це сповіщення з ключами від Привату ! Профіль не зберігає, хоча сертифікати підтягує.

Спробуйте перегенерувати ключі та сертифікати за адресою АЦСК ПриватБанк.
Інколи при генерерації ключевих даних в цьому АЦСК трапляються збої.

Tania
Повідомлень: 6
З нами з: 14 листопада 2017, 11:07

Re: Не можу створити нового підприємця - "В комплекті підписів відсутній ключ для шифрування"

Повідомлення Tania » 15 листопада 2017, 11:03

Дякую спробую ! Хоча можна втратити час. Скоріш за все куплю ключі у Медок.
Зачекаємо коли Приват буде працювати більш стабільно.

Bidgo
Магістр
Магістр
Повідомлень: 131
З нами з: 10 листопада 2016, 10:57

Re: Не можу створити нового підприємця - "В комплекті підписів відсутній ключ для шифрування"

Повідомлення Bidgo » 29 вересня 2018, 10:59

Попався такий же ключ.
Причому в Сонаті 0.17 теж пише, що сертифікат шифрування відсутній.
А Соната 0.23 проковтнула і відправила договір на ДФС, який успішно прийнятий шлюзом. :?

Аватар користувача
DonDragon
Повідомлень: 15
З нами з: 15 березня 2018, 13:39

Re: Не можу створити нового підприємця - "В комплекті підписів відсутній ключ для шифрування"

Повідомлення DonDragon » 08 квітня 2020, 14:52

Вот и у меня такой ключ появился! :( :( :(
Зображення
Попробую позже сгенерировать ещё раз ключ.

Аватар користувача
DonDragon
Повідомлень: 15
З нами з: 15 березня 2018, 13:39

Re: Не можу створити нового підприємця - "В комплекті підписів відсутній ключ для шифрування"

Повідомлення DonDragon » 15 квітня 2020, 11:46

Скорее всего дело было в том, что я создал ключ без криптоплагина. Создал новый ключ с криптоплагином и всё заработало! :mrgreen:
Речь идёт о генерации ключа от ПриватБанка.


Повернутись до “Акредитований центр сертифікації ключів ПАО КБ «ПриватБанк»”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 4 і 0 гостей