Призначення ПЗ

Загальна інформація про програму ZvitOK та її поновлення.
Admin
Администратор
Повідомлень: 134
З нами з: 04 листопада 2016, 12:40

Призначення ПЗ

Повідомлення Admin » 25 листопада 2016, 11:02

Програмне забезпечення призначене для подання звітності, створеної в FreeZvit або ЄДЗВ (Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до "Єдиного вікна подання електронної звітності"), до ДПС України.

Налаштування ПЗ:
1. Створити профіль. Для цього обрати ключі (підтримуються ключі АЦСК ІДД, ПриватБанку, АЦСК Україна та ін.) та ввести паролі до них.
Якщо обрані ключі отримано в АЦСК ІДД, сертифікати будуть завантажені автоматично. Для інших АЦСК завантажте та розмістіть сертифікати у папку, де розміщені ключі. Після успішного зчитування ключів буде створено профіль.
Пароль до ключів по замовчуванню зберігається. (паролі та ключі зберігаються в зашифрованому вигляді)!
2. При необхідності вказати параметри доступу до власної поштової скриньки. Якщо власна поштова скринька не використовується, квитанції до надісланих звітів, відповіді на запити будуть доступні для завантаження не більше 33 діб з дня надсилання звітів чи запитів.
3. Імпортувати звіти. Імпортовані в ПЗ звіти проходять декілька рівнів перевірки (наприклад: якщо в основний звіт містить додаток але ми його не обрали для імпорту, буде виведено попередження, та інші помилки.) Якщо в програмному забезпеченні для формування податкової звітності створено звіти не в пакеті, ми в ЗвітОК просто перетягуємо додаток на основний документ, в процесі імпорту пакет буде сформовано автоматично.
4. З правої сторони кнопки із стрілками то відправка звітів та отримання квитанцій.
5. Принтер - перегляд/друк звітів та квитанцій.

БЕЗКОШТОВНЕ ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗРОБЛЕНО ВІДПОВІДНО ПУНКТУ 3.2 та 3.3 МЕМОРАНДУМУ

Повернутись до “ZvitOK”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 1 і 0 гість